[]

medium tarzı işlevsel site var mı?

Mediumda aradığını zor buluyorsun ve çok düzensiz. Yazılar yazıp paylaşmak istiyorum ama yazılarımı kategorilere ayıramıyorum.. Duvar mantığında tüm yazılar tek bir sayfada listeleniyor.. Daha kullanışlı alternatif var mı? Yoksa wordpress mi kullanayım?
 
Wordpress en iyisi. Alternatif isterseniz E-debiyat diye yeni bir uygulama var orayı da deneyebilirsiniz. Birkaç ay öncesinde olsaydık seve seve Wattpad'i önerirdim ama son zamanlarda baya sorun çıktı orada. Bunun haricinde (denemedim ama) Inkitt diye bir site var, henüz fazla Türk kullanıcısı ya da Türkçe desteği yok ama çok önerdiler.


  • marsli gocmen  (26.07.20 11:51:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.