[]

Kabaran dolap, kapı ile bozuk taharet musluğunu hangi meslek tamir eder?

ibb.co
ibb.co
ibb.co

Tek kişi çağıralım gelince üçünü de yapsın isterim. Belki musluğa sucu bakar da dolap ve kapı kenarına da bakacak biri olsun.

Not: İstanbul Anadolu yakası

 
marangoz and tesisatci


  • dokunmakalbime  (25.07.20 15:42:18) 
Aslında taharet çubuğu çok basit, normal vatandaşın takabileceği bir zımbırtı.

Diğer dolap ve kapı için marangoz/mobilyacı çağrılmalı ki böyle basit bir iş için gelecek bir usta bulmanız çok zor.

Binada ya da sitede apartman görevlisi varsa onun tanıdığı birileri olabilir.
  • John Bloor  (28.07.20 11:08:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.