[]

checklist veya kontrol listesi gibi kullanılabilecek aplikasyon var mı?

şirkette günlük olarak kontrol edilecek şeyler var. maddeler halinde sıralasak 100 madde falan eder. bunları kağıtta formla yapıp sonra excele geçiriyoruz. bunu daha pratik yapmak için bir program falan var mıdır cep telefonuna yüklesek de kullansak.

tabi ücretsiz olmalı :) ücretli bir kaç tetkik ve denetleme uygulamaları buldum ama aylık ücret istiyor. bize gelmez.

direkt exceli telefonda açıp doldurmak da zor oluyor. küçük ekran olduğundan sağa sola git hücreye gir editle falan zor iş.

bana böyle taslak olarak hazırlayabilecek sonra da cevaplarını seçerek "evet-hayır" gibi veya doldurmalı textbox gibi olan bir program lazım.

teşekkürler.

 
  • Techsavvy  (25.07.20 11:57:29) 
@ Techsavvy

bu program isteklerimi karşılamıyor. önerdiğiniz program daha çok günlük yapılacak işleri takip etmek için. alışverişe çık bulaşıkları yıka vb. gibi. onu yapınca o iş bitmiş oluyor. benim dediğim her gün yapılan sabit işler listesi ve bana cevap seçenekli olarak hizmet vermesi lazım. atıyorum bir maddenin cevabı evet veya hayır olacak ben seçeceğim. başka bir maddenin cevabı evet veya hayır olacak aynı zamanda yorum yazılacak bir yer de olacak. bu tür.
  • mr.goodcat  (25.07.20 12:04:55) 
iyikedicik,

dediğin program piyasada olabilir ama isteklerin biraz tailored'e giriyor. O açıdan bulmanda iyi şanslar.
  • Techsavvy  (25.07.20 12:06:56) 
Evernote belki işinizi görür.


  • put it in your appropriate place  (25.07.20 12:34:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.