[]

Iş Bankası (şubeler arası) döviz havale ücreti var mı?

Başka şehirdeki şubedeki paramı çekmem gerekli. Bulunduğum şehirde döviz hesabı açıp parayı buradaki şubeye göndersem buradan çeksem diyorum.
 
internet sitesinde hesap açmanıza da gerek yok diye gözüküyor.

prntscr.com

internet sitesinin yalancısıyım. ama yine de çağrı merkezi net cevap verecektir.
  • janavarorion  (24.07.20 23:14:10 ~ 23:14:40) 
Buradaki şube sizden masraf isteyebilir.geçenlerde burada bir arkadaş açıklamıştı.özellikle yüklü miktarlarda öasraf çıkmasıyla alakalı


  • duptıs  (24.07.20 23:33:08) 
Bulunduğun şehirdeki işbankasına gidip dolar hesabı açtır. Sonra eski hesaptan yeni hesaba virman yap. Şubeye 1 gün önceden paranı çekeceğini söylersen masrafta sıkıntı olmaz.


  • silah taciri  (25.07.20 09:17:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.