[]

IKEA gıda ürünleri

Online satışa başlamışlar, sipariş veren oldu mu acaba? Trendyol'da da satılıyordu ama SKT'si yakın, bayat ürünler geliyor diye olumsuz yorumlar yazılmıştı. Kendi sitesinden sipariş veren var mı aramızda?
 
ben de almayı düşünüyordum ama çok özensiz gönderiyorlar. cam ürünler zaten kesinlikle kırılıyor. koruma/paketleme rezalet. üstelik yanlış ürün de gönderebiliyorlar. bir instagram sayfasında hikayede paketin halini ve içindekileri görmüştüm. benim için son kullanma tarihi pek önemli değil ama doğru ürünün sağlam gelmesi önemli. bisküvi çikolata tarzı ürünler alacaksanız tamam ama o cam kaplardaki reçellerden ve içeceklerden sipariş vermeyin.


  • MtKrt  (24.07.20 15:54:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.