[]

bitmek üzere olan lazer yazıcı kartuşlarını canlandırma imkanı var mı?

sinekten yağ çıkaran değerli dostlar, bu kartuşları biraz bekletince tekrar yazmaya başlıyorlar o nedenle bu kartuşların ömrünü azcık uzatma imkanı var mıdır?
 
kolonya dok.


  • buenosdias  (24.07.20 15:41:29) 
içinde toner tozu var silkeleme gibi tekniklerle yapışan tozu serbest bırakabilirsin ama ne yaparsan yap bir süre sonra silik çizgiler çıkmaya başlar.


  • orpheus  (25.07.20 11:58:35) 
kartusuna göre değişmekle beraber muadiller o kadar pahalı değil. tn 1040 brotherı 30 liraya alıyorsun mesela, 10 20 kere kullan.


  • Techsavvy  (25.07.20 12:01:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.