[]

İnternet taahhütünden kurtulmak

Yeni taşınılan yere daha önceki memnuniyete istinaden uydunet bağlatıldı.
100mbps olarak anlaşılan, kurulumdan ve aboneliğin başlangıcından önce "altyapı var evet" denilen evde 20mbps hız anca alabiliyorum.

Bu, taahhüte rağmen ceza ödemeden aboneliği iptal edebilmek için geçerli bir sebep bence.

Nasıl kurtulurum?

 
BTK üzerinden tc kimlik numaran ile şikayet kaydı açıyorsun. btk telekom kurumlarının en çok korktuğu ceza yediği ve bir dosya açıldığında 24 saat içinde yanıt vermek zorunda olduğu bir kurum.

aynı bu şekilde anlatıyorsun 100mb olarak sözleşmemiz var ancak bana taahhüt ettikleri hızı sağlayamıyorlar bla bla.

uydunet zaten seni geri arar. şikayetvar, sosyal medya vs. vs. vaktini harcama.
  • orpheus  (24.07.20 09:11:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.