[]

Martı scooter ilk sürüş kodu

Yarın bu scooter’i deneyeceğim ilk sürüşte sanırım karşılıklı ücretsiz sürüş kodu oluyormuş.

Zaten para vereceğim bari hem ben hem de benimle kodu paylaşan kişi faydalanmış olur diye düşündüm.

Çok kod gelirse “Oo piti piti” yapıcam:)))

 
Geçen ay 10 lira veriyordu şimdi indirim diyor tam kaç bilmiyorum, iyi eğlenceler ve teşekkürler :)

"MARTI’ya bu link ile kayıt ol ve indirimi uygulama üzerinden hesabına tanımlayarak ilk sürüşünde indirim kazan!
www.marti.tech "

kod: QIEAG0

edit: kampanyalar kısmında "davet kodu gir ücretsiz sürüş kazan" diyor. Buradan üye olup sonra ona girince geliyor olmalı.
  • nhk ni youkosu  (23.07.20 18:12:40 ~ 18:13:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.