[]

Aras kargo, trendyol ve flo kargo kaybı sorunsalı

Arkadaşlar,

Trendyol'dan ürün aldım. Epey de pahalı. Flo mağazasındandan satın almış oldum. Flo'ya güvenerek. Kargomu aras kargoya vermişler.17 temmuz. Kargom hala aktarmada gözüküyor. Trendyol sorunumu çözemedi. Floya ulaşamadım. Aras kargo şubem kayıp dedi. Trendyolda kayıp kargo talebi açtım.

Başına gelen var mı? Ne yapacağım şimdi? Aşırı sinirliyim.

 
Neden sinirlisiniz? Hayatın olağan akışından olan şeyler bunlar, aras kargo evet kaybettim dediğinde paranız iade edilecektir, alternatif olarak mesafeli satışlar sözleşmesi gereği 30 gün dolduğunda hala teslim edilemediyse parayı iade etmekle yükümlüler.


  • atom karincanin torunu  (23.07.20 15:13:51) 
atom karinca +1

ama bu süre içerisinde ayakkabıya acil ihtiyacınız varsa yeni sipariş geçin, tekrar göndersinler. Bu arada diğeri de ödenir zaten.
  • lcha  (23.07.20 15:31:39) 
Kesin ödenir mi acaba? Muhatap bulmak da o kadar zorlanıyorum ki...


  • makarnacanavari  (23.07.20 15:56:06) 
aras kargoda genel sıkıntı var izlenimime göre. gitti gidiyordan 2 parça ürün sipariş ettim. bir satıcı sürat kargoya verdi geleli 2-3 gün oldu. diğeri aras kargoyla çıkardı ürünü, 3 gündür hala aktarmada. Aradım kayıt açtım, bekliyorum.


  • neskafefincanindaturkkahvesi  (23.07.20 16:40:07) 
aras kargo 7000 liralık laptopumuzu kaybetti. bulamadı bulamadığı gibi kayıp tutanağını da 29 gün vermedi. cimere yazdık en son o şekilde çözüldü.

ama eninde sonunda para ya da mal geri geliyor.
  • orpheus  (23.07.20 17:14:06) 
Orpheus işte ben böyle şeylerle uğraşmak istemiyorum.


  • makarnacanavari  (23.07.20 19:19:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.