Kişisel gelişim kitabı tavsiyeleri

Okuyup beğendiğiniz, size faydası olduğunu düşündüğünüz kişisel gelişim kitapları varsa öğrenmek isterim. Hayatı Yeniden Keşfedin tarzı bir kitap da olabilir.

Tavsiye dışında bir şeyler yazacakların, eleştiride bulunacakların yazmamasını rica ediyorum.

Kişisel gelişim kitabı mı bilmiyorum ama beğencieğinizi düşünerek;

Alain de Botton-Felsefenin Tesellisi önerebilirim.
  • AlsterWasser  (22.07.20 22:09:19)
charles dühigg - alışkanlıkların gücü

  • pide  (22.07.20 22:10:44)
kişisel gelişim konusu çok civcivli bir konu. ortalık saçmalık kaynıyor. gerçek bilim insanlarının yazdığı kitapları bulmanızı tavsiye ederim.

kitap önerileri:

1) doğan cüceloğlu - iletişim
www.kitapyurdu.com

2) www.kitapyurdu.com
3) www.kitapyurdu.com

daha fazla öneri içinde bu kanalın şu video serisine bakabilirsiniz: www.youtube.com
  • maden suyu  (22.07.20 22:24:17)
İletişim Yayınlarının Psykhe serisi güzel. Tam olarak kişisel gelişim kitapları sayılmazlar ama onlardan daha yetkin olduklarını söyleyebilirim.

  • black holes in the sky  (22.07.20 22:25:23)
eckhart tolle - şimdinin gücü.

hatta o yazarın tüm kitapları.
  • biseysorcaktim  (22.07.20 23:13:19)
Dale Carnegie-Dost Kazanma sanatı

Dale Carnegie-İsten ve yaşamdan keyif almanın yolları

Bu işin piri Dale amcamızdır,her kitabını okuyunuz.
  • ırene adler  (22.07.20 23:18:14)
ahmet şerif izgören kitapları

  • kararsızataletfilozofu  (22.07.20 23:35:35)
ahmet şerif izgören kitapları +1
elma yayın evi + izgören akademi başarılıdır.

  • MtKrt  (23.07.20 00:53:16)
Açık söylemek gerekirse biraz çocuksu buluyorum onun kitaplarını. Yıllar önce arkadaşım okutmuştu birkaç tane ona ait kitap ve pek beğenmemiştim.

  • whyamy  (23.07.20 01:28:31)
Psikonet Yayınları'nın kendine yardım kitapları.

  • inawen  (23.07.20 11:59:18)
psikonet yayınları +1

  • aynenbencede  (23.07.20 12:16:41)