[]

Hesabi olmadan banka musterisi olmak mumkun mu?

Calistigim kurum ne yazik ki son iki yilda 3 banka degistirdi. X Bankasi'ndan bana hala degerli musterimiz diye email geliyor zaman zaman. Telefon actim hesabiniz yok dediler, ben de sadece telefonum reklamlar icin sistemde kayitli kalmistir diye dusundum. Bugun baska bir hesabimi online olarak kapattim - banka izin verdi. Ama hala online olarak giris yapabiliyorum sisteme, hesap acabiliyorum istersem. Tumuyle kurtulmak mumkun degil mi?
 
Müşteri kaydınız ayrı hesap kart işleri ayrı, mail, arama falan almak istemiyorsanız internet bankaclığında iletişim seçeneklerini ayarlayabileceğiniz bir alan vardır orada her şeyi pasif ederseniz bir daha rahatsız edilmezsiniz.


  • atom karincanin torunu  (22.07.20 15:02:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.