Bahar alerjisi / geniz eti

Hani yaza girmeden once klasik hapsirma,burun tikanikligi, goz akintisi vs olur ya. Ozellikle sabahlari...

Benimki bu sene hala gecmedi. Bahar bitti yazi ortaladik benim bahar alerjisi bitmedi. Ilk defa bu sene bu kadar uzadi. Sonbahar ile birlesecek :D

Bahar alerjisi hala daha devam eden var mi?

(ozellikle gece yattiktan sonra burnum tikaniyor galiba ki sabah ilk uyandigimda bogaz acisiyla kalkiyorum. Oglen olmadan bogaz acisi geciyor. Acikcasi geniz eti gibi bir seyden supheleniyorum ama covid yuzunden de kbb’ye gorunmeye korkuyorum. Geniz eti problemi yasayanlar belki yasadiklarini anlatirlar, bu sekilde bir sorun mu yaratiyor geniz eti?)

Bende de alerji var ve dediğiniz gibi hala bitmedi, tam gaz devam ediyor. Alerji ilacını kesmeye çalıştım ama olmadı, mecbur devam. geniz eti kısmını bilmiyorum, ama benim alerjide durum böyle.

  • nimberjack  (22.07.20 14:20:05)
benimki de geçmedi, solunum sıkıntıları ve göz kaşınmaları yaşıyorum.

  • makarnavodka  (22.07.20 14:22:22)
Toz alerjisi gibi geldi bana.

Odanizda yeni objeler, yani hali, yeni yastik vs seyler var mi?
Temizlik rutininizde bir degisim oldu mu?
  • kuehles blondes  (22.07.20 14:26:52)
@kuehles blondes
Aslinda tam tersi haliyi kaldirdim odadan, bir suru ivir ziviri yok ettim. Ama daha cok toz almaya basladim:D deterjan alerjisi gibi bir sey mi ki acaba :/

  • invictae  (22.07.20 14:33:35)
bu sene benimki de gecmedi, niye bilmiyorum.

  • ozgur bir kusun hatirati  (22.07.20 18:46:40)
Kimsenin gecmemis demek ki bu sene :D

Tesekkurler cevaplayan herkese!:)
  • invictae  (22.07.20 19:55:27)