Google işletme ve reklam hk.

Merhaba, babamın ırak kürdistanı’nda (dohuk bölgesinde) hızlı gıda tüketim ürünlerini satan bir dükkanı var 5-6 senelik. Şimdi ben buranın adı google aratınca çıksın diye işletmeyi sahiplendim ama google’ın göndermesi gereken kod henüz ulaşmamış dükkana, tekrar kod istedim ama işletmeyi doğrulamak için google’a ayrıca yazabilir miyim? Bugünlerde süreç nasıldır tecrübe eden oldu mu?

İkinci sorum: şimdi ben reklam da verdim bu işletme için. hatrı sayılır bir görüntüleme de almış (kart ekstreme bakarken giden paralardan fark ettim). O bölgede yaşamadığım için reklamı test edemiyorum. Bunu test edebilmemin bir yolu var mıdır? Kendimi dohuk’ta gösterip arama yapabilmek için

Son olarak: tamamen amatör şekilde kendim ilgileniyorum bu işlerle. Bir şey araştırmadım yani. Özellikle reklamın daha güçlü ulaşması için neler yapabilirim öneriniz var mı?

1) Google Support'u arayip Benim Isletmem menusunu secin dogrulama konusunda destek almak icin

2) Google Ads'in icinde reklam onizleme araci var, onunla istediginiz sehri/ulkeyi secip reklaminiz nasil gozukuyor kontrol edebilirsiniz

3) Google Ads icin hem resmi hem resmi olmayan bir suru video var YouTube'da, onlardan baslayabilirsiniz. Ya da eger okumayi seviyorsaniz da Yardim Merkezi'nindeki makaleleri okuyabilirisiniz
  • crown  (22.07.20 14:13:16)