Covid testi yaptıranlar

Test sunucunuz ne kadar zamanda çıktı? Cumartesi yaptırdığım test hâlâ çıkmadı bu normal mi? Çünkü 2 gün sonra çıkar sonuç dediler. Sağlık ocağını arıyorum onlarda evde durup bekleyin diyorlar.

bu aralar sanırım fazla yoğunluk var, geçen hafta ablama yapıldı. sonuç 4-5 günde çıkmış.
izmir'den bursa'ya gidiyormuş testler. izmir'de niye yapılamıyorsa artık!

bakanlık rastgele vatandaş seçim test yapıyor. sebebi de bağışıklık haritasını çıkarmakmış. test yapacağı kişinin bütün ailesi, akrabaları da ellerinde mevcut. test yapılan kişide negatif çıkarsa diğerlerine hiç bakmıyorlar. pozitif çıkarsa bütün aileyi karantinaya alıp tek tek test yapıyorlarmış. 2020 yılında bundan daha verimli bir icraat düşünemezdim salgına karşı. yani ablama test yaptılar, onda negatif çıktı, ben karantinaya girmekten kurtuldum. ama ben hastaysam ve bana test yapmaya gerek duyulmamışsa memleketin de anasını ağlatmama göz yumulacak. bakanlık çalışıyor.
  • attirmayin makedonun kafasini  (22.07.20 10:59:51 ~ 11:15:38)
Bende bursa şehir hastanesinde yaptırdım. E nabizdan takip et 2 gün sonra çıkar dediler.cikmadikca iyi hissettiğim halde psikolojik olarak hasta edicem kendimi.

  • brnbrs  (22.07.20 11:02:11)
cumartesi yaptırdım hala ses soluk yok

  • yarey  (22.07.20 11:24:41)
3 defa yaptırdım, 3 saatte çıktı. E nabız’da görünmüyor ama arkadaşım hastane sisteminden bakıp söyledi bana.

  • giovanne  (22.07.20 11:36:01)
@giovanne özelde mı yaptırdın yoksa devlet hastanesimi?

  • brnbrs  (22.07.20 11:48:45)
@attirmayin rast gele yapılmadı bana. Hastaydım direk teste yolladılar yaklaşık 4 saat bekledim ve suphelisiniz 14 gün ev karantinanınız var,ilaciniz bu eve gidin takip edin test sonucunu dediler.

Dün bugün daha iyiyim ama test sonucu yok,ilaca devam ediyorum. Negatif çıksa normal hayatıma dönüp ise gidicem. Pozitif çıksa oturcam evimde.
  • brnbrs  (22.07.20 11:51:56)
Dün yurtdışı çıkış işlemi için yaptırdım 5 saatte çıktı.

  • sta  (22.07.20 12:02:52)
En geç 24 saat içinde çıkıyor.
E-nabızda yanlış yere bakıyor olabilirsiniz.

  • kanlakarisikyagmur  (22.07.20 12:24:08)
@kanlakarisikyagmur aynı şeyi düşünüp 2 gündür sağlık ocağını arıyorum. Yok sistemde görünmüyor bazen uzun sürüyor dediler ama bu kadar da uzun sürmemesi lazım.

  • brnbrs  (22.07.20 13:25:59)
Ben covidim babama yaptılar, 24 saatte çıktı sonucu

  • paramolacak  (22.07.20 14:07:30)
Hastaneyi aradım hâlâ işlem sürüyor sonuç çıkmamış dediler.

  • brnbrs  (22.07.20 15:00:38)
Özel hastanede 11:00'de yaptırdım. 13:00'te sonuç gelmişti.

  • kafadanbacakli  (22.07.20 16:10:14)
Biraz geç oldu ama... devlet’te yaptırdım, 2 farklı hastanede.

  • giovanne  (22.07.20 22:11:47)
@giovanne cidden sanslıymışsın. Benim ki de bugün çıkar inşallah. Yoksa iyiyim diye normal hayatıma dönücem.

  • brnbrs  (23.07.20 09:59:26)