[]

Araç kiralama ama nereden?

200-250₺'den aşağı araç bulamadım. 10 gün kiralamak için tavsiyesi olan var mı? Bilindik kiralamacılara baktım. Şuradan kiraladım memnun kaldım gibi bilgi de paylaşabilirsiniz. Sahibinden'e bakınca 120₺ diyor bu tip bir kiralama yapan oldu mu?
 
fiyatlar sezon ortası.
yolcu360 a bakın derim

  • angelofdeath  (21.07.20 17:38:39) 
Zubizu veya vodofone-turkcell-avea kampanyasasi kodu alıp araç kiralayabilirsin. Bilnmedik firmalara güvenme. Hertz, budget, garenta, avis filana bak tek tek kampanyalarına. Geçen hafta garenta dalaman'dan haftalığına dizel oto clioyu 1400 kusur tlye kiraladım. 200tlye filan geldi günlüğü. Egea verdiler bir de.


  • karacigerim vur kadehlere  (21.07.20 17:42:04 ~ 20:32:18) 
sahibinden.com'dakiler çoğunlukla sıkıntılı tipler. ben geçen bayramda 5s rent a car diye bir yerden kiraladım.
105 liraya sıfır araba verdiler. sadece yurtdışından gelenlere veriyordular şimdi gene öyle mi bilmiyorum ama kesinlikle arayıp sormanızı öneririm.
çok memnun kalmıştım. eski arabaları hiç yok 30-40.000 km oldu mu satıyorlar vs.

oha editi. bu ne lan. adalar tl'yi euro mu yapmış nolmuş.
  • turbo sadık  (21.07.20 17:50:03 ~ 17:52:45) 
ttelekom prime ile enterprise dan uyguna kiralıyordum 2 sene önce.


  • The_Lollok  (21.07.20 18:05:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.