[]

merhaba, alibeykoy otogari'na en rahat nasil giderim ozel arac haricinde?

uskudar'dan gidilecek. bi trick bilen varsa falan yardimci olabilir mi?
 
Yere kocaman bi daire cizip ‘pus konto terra fu ali beyköy’ yazip 4 kere ziplarsaniz oraya isinlanirsiniz gibi bi trick mi?

Oyle bi durum yok, en rahat taksiyle gidersiniz. En ucuz toplu tasimayla. Bilet aldiysaniz firmanin servisi vardir muhtemelen o nispeten kolay ama vakit alici bi yontem.
  • icim urperiyor  (21.07.20 17:23:15) 
Üsküdar'dan Beşiktaş'a vapur, Beşiktaş stadının Maçka tarafından Alibeyköy otobüsü, Alibeyköy'den de minibüsle ya da taksiyle otogar. Alibeyköy'den tahminen 5-10 dakikalık yol araçla. Daha rahatı vardır ama benim aklıma gelen ilk güzergah bu oldu.


  • angelus  (21.07.20 17:25:11) 
@icim urperiyor, essiz mizah yetenegi harcanmasana buralarda sen. wow toplu tasimayla mi gidiliyo cidden? acayip enteresan valla ya.

@angelus, tesekkur ederim cozum odakli ve mantik iceren cevabiniz icin :)
  • pelovann  (21.07.20 18:52:52) 
önünden geçen otobüsler var, eminönü ve zincirlikuyudan kalkan, yanlış hatırlamıyorsam bir tanesi 49z, diğeri 48e olmalı.
bir diğer seçenek çobançeşme durağından geçen otobüsler, o durak da yakın sayılır yürümek için.
bir diğer seçenek de angelus +1 alibeyköy’e giden herhangi bir otobüse binip oradan taksi.
  • ozgur bir kusun hatirati  (22.07.20 09:26:29) 
Zincirlikuyu metrobüs duragindan 49z ye binerseniz otogarin onunde inersiniz.


  • icimdekipollyannatinerebasladi  (23.07.20 05:33:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.