[]

şehirler arası hızlı belge gönderimi

tek sayfalık bir evrağı çok hızlı olarak ankara'da bir arkadaşıma göndermem gerekiyor. küçük bir ilçedeyim. en hızlı yolu nedir bu işin?
 
ptt acil posta servisi. ertesi gün ulaşır.


  • ryhmer  (21.07.20 12:08:54) 
Otobüse ver, hepsinden hızlı gider.


  • kimlanbu  (21.07.20 12:36:39) 
kesinlikle otobüs +1.

kargo firmaları, ptt vs. bir terslik olması durumunda hem günlerce teslim edilmez, hem de önemli bir evraksa risk almış olursun.
  • han20  (21.07.20 12:41:21) 
otobüse ver demek nasıl oluyor? ankara otobüsüne gidip bunu aşti'de şu şahsa verin mi demem lazım?

normal ptt vs değil de bu tarz işler için güvenilir ve özel çalışan bir firma var mı diye sormuştum.
  • antikadimag  (21.07.20 12:52:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.