Pegasus Eko Bilet Koltuk Seçimi

Arkadaşlar pegasusun eko biletinde online check-in sırasında koltuk seçimi yapılabiliyor mu? Yoksa rastgele koltuk mu veriyor? İki kişi seyahat edeceğiz. O yüzden yan yana oturmak istiyoruz.

Değişmediyse koltuk seçimi yapılabiliyor ama ekstra ücreti var.

  • himmet dayi  (21.07.20 11:18:40)
Koltuk seçimi ücretli. Fakat bileti alırken iki kişilik almışsanız aynı anda check in yapabilirsiniz. Bu şekilde genelde yan yana atıyor. Ya da online check in yapmayın, kontuarda rica edin yan yana verirler.

  • but that was just a dream  (21.07.20 11:19:41)
o halde check-in sırasında istemediğimiz koltuk gelirse ek ücret ile seçim yapabiliyoruz.

  • bluedad  (21.07.20 11:22:58)
aynı pnr numarası ile yani birlikte tek bilet aldıysanız zaten yan yana verir.

ayrı ayrı aldıysanız yanyana olabilmek için birine otomatik koltuk atandıktan sonra diğerinin onun yanındaki koltuğu ücretli olarak alması gerekir.

ya da online yapmayıp alanda rica edeceksiniz.
  • elorelia  (21.07.20 11:23:47)
biletleri birlikte aldıysanız zaten koltukları yan yana verir. onun dışında pegasus puanıyla ya da parayla koltuk seçimi yapabilirsiniz.

  • sir gawain  (21.07.20 11:40:23)
2-3 sene önce havaalanında ilkokul arkadaşımla karşılaşmıştım aynı uçağa bilet almışız. Kontuarda rica ettik yan yana vermediler. Pegasus.

  • fezagezgini_4  (21.07.20 11:57:06)