konut kredisi çekilir mi mantıklı mı ?

emlak konutun 0.64 faiz oranları devletin zararına mı ?

1-torkame5.com burada 2+1 ler 1 milyon net 70 metrekare

2-emlakkonutbizimmahalle.com bura da 3+1 ler 1 milyon civarında net 100 metrekare

Bu evlere ve projelere değer mi ? Sizce bunlar değer kazanır mı ?

Aynı zamanda biraz kurcaladım başakşehir de 2 milyona satılan daireler var .Kim bunlara bu kadar para verir ya ? O parayla şişlide oturmak daha mantıklı değil mi ?

tamam faiz oranları düştü, ödeyebilmek çok daha kolay oldu ama şu an daire fiyatları uçmuş durumda. geliriniz türkiyedense almak bana mantıklı gelmiyor. geliriniz döviz ise alın tabi.

evlerin değer kazanması için ülkede ekonominin iyiye gitmesi gerekiyor, en azından yakın gelecek için böyle bir umudum da yok.
  • monicapp  (21.07.20 11:42:19)
Şu an ev almak için doğru bir zaman değil. Krediler düştü diye fiyatlar aşırı şişmiş durumda.

Ancak oturmak için bir ev alacaksanız, fiyatlar istediğiniz mertebelerde ise alınabilir. Fiyatlar şişti diye çok kişi satılık'a çıkartmış durumda. İstediğiniz bir site vardır, bir ev vardır. Bu ev için 50-100 bin fazla öderim diyorsanız alın...

.
  • kartallar yuksek ucar  (21.07.20 11:46:04 ~ 11:47:56)
faize 50 bin odeyecekken 30 bin odeyeceksin simdi, ama 250 bin liralik evin fiyati olmus 320 bin.

e evi satin alinan kari ne bu durumda? kari bosver 50 bin lira zarari var.

nasil is anlamiyorum ben. burada mi okumustum ne turkiye'de sokaga cikinca herkes seni kaziklamak istiyormus gibi bir his olusuyor insanda. hakikaten altina imzami atarim.
  • baldur2  (21.07.20 11:46:23)
bu projeler nasıl ?

  • lawyerk34  (21.07.20 16:12:37)