Excel sorusu

i.resimyukle.xyz

Formullerde falan sikinti yok, tam.sayilarda sikinti yok ama neden bu hata mesajini veriyor? Tskler.

excel'in kendisini görmeden ne diyebiliriz ki?

  • himmet dayi  (21.07.20 09:19:53)
@himmet dayi, maas bordrolari var satir satir. Tum formuller kopyala yapistir. Neden 7. Satirda hata var diyor orayi cozemedik.

  • gulbatur birinci sahbatur sondan geliyor  (21.07.20 09:21:57)
Hücre biçimi text olmuştur bir şekilde

  • kisa  (21.07.20 09:34:18)
O satırı silip tekrar ekle yapıp üst satırdan kopyalamaiyi dene ya da hücre biçimi ve içerisinde ki rakamla. Oyna.
Rakamın başında tek tırnak olabilir vs.

  • kisa  (21.07.20 09:35:09)
Resimdeki hata excele ait değil anladığım kadarıyla. Dosyayı excel'de açıp rakam olması gereken kolonun tamamını 1 ile çarparsanız, rakam gibi görünüp text olan şeyler rakama çevrilir.

  • IncredibleMau  (21.07.20 09:54:00)
bir programa excel listesindeki verileri yüklemeyi denemişsiniz gibi görünüyor. ancak belirtilen yerde, sanırım 7inci satır bu, program sayı beklediği halde sizin excelinizde yer alan hücrenin tipi sayı değil.

yapıştır'ın birden fazla şekli var. sayı haline çevirmemiş, yazı tipinde kalmıştır.
sorun olmayan bir hücre seçili iken format painter adlı simgeye tıklayın, sonra da sorunlu hücreye tıklayıp kaydedin.
  • biseysorcaktim  (21.07.20 10:00:29)