[]

lenovo klavye tamir-değiştirme

istanbul içinde güvendiğiniz bir yer tavsiye edebilir misiniz?
 
aslında çok kolay. geçen hafta ben kendim değiştirdim. youtube da videoları bak 1 tornavida ile kendin yapabilirsin.


  • paudi  (20.07.20 11:40:48) 
tabi ki dataservis.


  • makarnavodka  (20.07.20 11:52:07) 
Ben de kendim değiştirmiştim. Aşırı basit. Youtube a bi bak derim


  • izmitcan  (20.07.20 12:54:13) 
herhangi bir yer olabilir, çok kompleks bir işlem değil. Kasanın arkasındaki klavye logosu olan 3 vidayı söküyorsun, ön taraftan da pena gibi bir şeyle hafif kanırtıp kaldırıyorsun ve klavyenin flex kablosunu anakarttan söküyorsun (anakarttaki soket kilitlidir kilidini açıp sökmen lazım.

Klavyeyi sen götüreceksen maksimum 50tl alırlar.
  • kimlanbu  (20.07.20 12:58:51) 
Sadece montaj 240tl dediler ne yapmalıyım sizce, biraz komplike imiş montajı


  • theconqueror  (23.07.20 10:23:18) 
model ismi + keyboard replacement yaz youtube a bir bak


  • freebird5406_2  (23.07.20 10:24:56) 
Sıradan kullanıcıların yapabileceği bir işlem değil hocam, bakmıştım, lenovo yoga 900


  • theconqueror  (23.07.20 11:12:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.