[]

Yulaf kepeği

Elimizde son kullanma tarihi geçeli 1 yıl olmuş ama paketi hiç açılmamış yani hiç hava almış ve karanlıkta saklanmış bir yulaf kepeği var. Paketini açmadan baktığımda hiçbir böceklenme vs görmedim. Acaba bozulmuş mudur yoksa rahatlıkla kullanabilir miyiz?

Bir markanın paketleyerek sattığı bir ürün, açıktan almış değiliz yani.


 
yine de bir elek ile kontrol etmekte fayda var. malum havalar ısındı vs.


  • janavarorion  (19.07.20 15:28:09) 
Ben geçenlerde çiğ yemeğe korktum. O nedenle iyice eleyip tatlıya dönüştürüp fırında pişirdim.


  • howfaristhesky  (19.07.20 17:17:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.