[]

Aşırı büyüyen mum çiçeği

Merhaba

Evimizde 7 yıl sonunda çok şükür açan bir mum çiçeğimiz var. Büyüdü büyüdü büyüdü ve sonra açtı. Biz de onu nerelere saralım bilemedik, en son şu an bulunduğu, aynalı konsolun aynasına yönlendirdik, şimdi konsolu kaplamakla meşgul.

Bu çiçeğimiz çiçek açsın diye 7 yıldır gözünün içine baktık, çok uğraştık, sonunda oldu ve misler gibi kokuyor akşamları :) fakat uzadıkça uzuyor bu, nereye sığdırıcaz, nasıl tutturucaz, bu işleri kim yapar kime danışmak lazım bilemedik.

Bilgisi olan varsa bize yardım ederse çok sevinirim... isteyene bir foto gönderebilirim.

 
Bizim evde de var. Ellemiyorız uzadıkça salonda dolandırıp duruyoruz.

Hani ince kablolar için çivili plastik parçalar olur ya. Müsait yerlere ondan çakıp içinden keten ip geçirip çiçeği de ona sarıyoruz
  • balik kraker  (20.07.20 14:28:22) 
Annem de onları düşündü ama çiçek tombul ve ağır yapraklar çıkarıyor. O parçalar yetmez gibi geliyor bana, acaba dekorasyon uzmanı mı yoksa bir elektrikçi mi çağırsak bilemedik ki.


  • 1bir1bir1  (21.07.20 21:53:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.