Playstation 3 vs 4

1400TL'ye PS3 ve beraberinde 80 oyun satiliyor.

Sorun su ki bu aleti seneler boyu son cikan oyunlarla kullanabilir miyim?

Yoksa bu amac icin biraz daha para verip PS4 almam mi gerekir?

Kullanamazsın, ps4’ü de kullanamayacaksın çünkü 5 çıktı. Yavaş yavaş yeni çıkan oyunlar 5e göre yapılacak.

PS5 varken 14 sene önce çıkmış oyun konsoluna 1400 lira vermek hiç akıl karı değil, PS3 zaten kırılabiliyor 80 tane oyunun bir önemi yok.
  • Mcfly  (19.07.20 13:56:55 ~ 13:59:58)
ps4 bazı modeller kkırılabiliyor ve oyunları torrentten indirebiliyorsun.
PS4 almak daha mantıklı.
ayrıca ps3 var benim evde, 300-400 oyun indirdim internetten, kendim yükledim
  • aslindasorunumpsikolojik  (19.07.20 14:33:53)
Tövbeler olsun, 14 yıllık ps3'e artık 1400 lira mı istiyorlar:( inanılır gibi değil.
Şu vakit ps3 almak afedersiniz büyük enayilik olur. Parayı toprağa gömün daha iyi.
Biraz daha para verip ps4 almanız elbette çok daha mantıklı olur. ps5'in henüz çıkması oyunların yaygınlaşması derken daha kafadan 1.5-2 senesi var bence. O zamana kadar tadını cikara çıkara ps4 ile takılırsınız.
  • bir fincan kahve ile film izlemek  (19.07.20 15:38:21)
İçinde bir sürü oyun olsa bile ps3 için o fiyat verilmez, çok fazla sakın almayın.

  • clones  (19.07.20 18:34:38)