[]

yazlıkta nasıl internete girebilirim?

tam 1 ay yazlıkta kalacağım. internet yok.

nasıl bir çözüm bulabilirim? sürekli telefon hotspot olmuyor, bir de kotası bitiyor.


 
Daha uzun olsa turknete bakın bir derdim ama 1 ay için modem parası, bekleme süresi asla değmez. En iyisi komşularda varsa 1 aylık yarısını ödeyip kullanmanjz olabilir. Olmazsa da paket satın alıp hotspota devam.


  • mor.inek  (18.07.20 00:27:34) 
Ek paket ile hotspot en mantıklısı.


  • diffarentiationation  (18.07.20 00:38:24) 
Telekomun 2 aylık yazlık interneti var, bir bakın.


  • etna  (18.07.20 08:56:26) 
Turkcell SuperBox


  • birdenbire  (18.07.20 10:40:01) 
Yukarıda bir arkadaş Superbox önermiş evet köyünüzde kullanabilirsiniz muhtemelen ama ben uyarmadan edemedim dezavantajlarını yazayım da sonra pişman olmayın.

1. Telefonunuzun interneti ne kadar iyi çekiyorsa (Turkcell) o kadar verim alırsınız.

2. En az 12 ay sözleşme yapacaksınız 1 ay kullanmak için 1 yıl boyunca en az 150 tl ödeyeceksiniz her ay.

3. İptal etmesi inanılmaz dertli bir sistem superbox girmek kolay çıkmak zor, yok başvurusu yapıyorsun (başvurunu kabul edecek bayi bulman çok zor) arkasından sms gelmesini bekliyorsun o sms gelmeden seni arıyorlar ikna etmeye çalışıyorlar, arkasından modemi iade etmeni istiyorlar etmezsen 1000 tl cezası var. ben arabanın bagajında 15 gün işe götürüp getirdim sms gelmesini beklerken.

Arkadaşların da dediği gibi Hotspot + Ek paket bence her türlü mantıklı
  • solo  (18.07.20 12:13:40 ~ 12:14:11) 
Millenicom al, çat diye kuruluyor taahhüt de yok


  • owaki  (18.07.20 12:44:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.