[]

hangi şarkıya benziyor?

www.youtube.com
48inci saniyeden sonra dinlerseniz bir şarkıya acayip benzettim ama bilemedim, siz ne dersiniz? 
Ederlezi


  • duptıs  (17.07.20 20:51:18) 
ben hiç benzetemedim ederlezi'ye ama tik de geldiğine ona benzetmişsin demek.


  • tepedeki psychedelic adam  (17.07.20 21:20:45) 
Biraz bana da andirdi ama aslinda sanki turkce bir sarkiya benziyor, bilemedim


  • euteamo  (17.07.20 22:02:14) 
www.youtube.com
saçma gelcek ama azıcık andırdı hareketli kısmı

  • rastinon  (17.07.20 23:11:31) 
Bütünüyle benzemiyor ama 47 deki es den sonra ikinci kısım ederlezinin başındaki sao roma nın okunuşuyla aynı başlıyor sonra değişiyor.arkadaşın sorduğu kısım orası.


  • duptıs  (17.07.20 23:16:24 ~ 23:17:46) 
hafiften üsküdara gider ikeni andırdı.


  • rose parks  (18.07.20 00:39:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.