[]

mansur yavaş torpil ifşa hk

bilmeyenler için öncelikle olay : eksisozluk.com

bu kadar detaylı nasıl ortaya çıkarmışlar? mailleşmeler mi kontrol edilmiş? defter falan bişey deniyor da heralde herkesin tek tek kimden referanslı olduğunu kaydetmemiştir eski yöneticiler? :d

nasıl yapılmıştır bilgisi olan var mı

 
Bu soruyu sorman komik olmuş biraz; Türkiye'de son 10 yılda hiç kimse liyakat ile işe alınmıyor herkes torpilli, torpilli alınanlar da kimin referansıyla alındığı bir yerlere kaydediliyor ki sonradan gelen müdürü, memuru vs bu adam ne iş yapıyor diyip işten atmasın, görevini değiştirmesin diye, muhtemelen her personelin dosyasında varsa rica yazısı, atama yazısı kimin referansıyla atandığı vs bilgileri tutuluyordur.


  • solo  (17.07.20 16:49:13 ~ 16:49:51) 
Kaydedilmiştir. Böyle detaylar her zaman kaydedilir(legal ya da değil). Hatta Kavga gürültü olduğu zaman torpili büyük olan kazanır kavgayı.


  • westblack  (17.07.20 17:18:19) 
devlet memuruyum ilk işe girdiğimde bana sorulan soru kimden torpillisin. çalıştığım bakanlıkta torpilsiz sayısı çok az. herkeste herkesin torpilini biliyor. ülkemizde tarihimizde adamcılık mevcut. kimin kime işe aldığı bilinir böyle kurumlarda.


  • mikahakkinen  (17.07.20 21:40:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.