[]

Gri Sırt Çantası

Şu çanta nasıl? Buna benzer bir model istiyorum. Arka tarafında gizli cebi olan vs. Lakin kendisi 314 tl ve su geçiriyor sanırım.

www.yargici.com


 
tasarımcı olarak baya beğendim.


  • karpuzpeynirekmeksu  (17.07.20 00:11:19) 
Bence de güzel, belki indirime girer? İnternette karşıma hep Herschel çakması Fudela diye bir marka çıkıyor, ucuz yollu bir şey arıyorsanız göz atabilirsiniz.


  • wish i could find a way to disappear  (17.07.20 00:54:45) 
jansport var bende, gayet basarili. Su gecirir herhalde..
www.hepsiburada.com

  • cooperr  (17.07.20 01:57:04) 
Smartbag’in buna cok benzer modelleri vardi. Bir bakin, belki istediginiz gibidir. :)


  • invictae  (17.07.20 03:14:55) 
nors'a baktiniz mi? nors.com.tr


  • tahtakafa  (17.07.20 08:54:23) 
ablam aldı bundan :) 1 hafta sonra dikişler attı. hem de her gün kullanmadığı halde. geri verip parayı alana kadar da canı çıktı.


  • delidir yakalayin  (17.07.20 09:04:57) 
Çok teşekkürler yorumlar için. Smartbag ve Nors çantaları çok hoş görünüyor.


  • kendi helvasını kavuran zombi  (17.07.20 11:17:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.