ucretsiz kredi kartı çıkartma (garanti)

selam, ben işe girmem üstüne garanti'de hesap açtırdım aylar önce, sonra bana kredi kartı verdiler. bir sene aidat ücreti yok dediler. sonra ben o kartı kapattırdım. şimdi yine kredi kartım olsun istiyorum ama para vermek istemiyorum :) garanti uygulamasında kart başvurusu yapacaktım 150 tl ücret gösterdi. şimdi ben müşteri hizmetlerini arasam, slm bana kart çıkarsanıza gene ama para istemeyin desem ne derler?? aidatsız BEDAVA kredi kartı veren banka öneriniz varsa onu da alabilirim, maaş hesabım garantide ama neden illa onların kredi kartını kullanayım değil mi. garanti kazıkçı bi banka zaten.

herkese iyi akşamlar.

maaş müşterisinden kart ücreti alıyor muymuş garanti ?

  • fezagezgini_4  (16.07.20 21:39:01)
Maaş müşterisiyseniz garanti bankası yıllık ücret almaz. Bakmayın başvuru ekranında öyle yazdığına.

  • Arthur Dayne  (16.07.20 22:34:35)
bonus flexi zaten ücretsiz. müşterisi ol yada olma

  • buenosdias  (16.07.20 22:55:39)
Ben daha dün başvurdum bonus flexi ücretsiz.

  • skoylu  (17.07.20 04:05:08)
garanti hakkında cevap verilmiş diğer soruna yazayım.

yapı kredi world eco kart'ın herhangi bir aidatı bulunmuyor. ben çok memnundum kendisinden ve bankadan. özel bir sebeple kapattım, tekrar alabilirim.

enpara kredi kartının da bir aidatı yok. kupkuru bir kart. kampanya, bonus, ekstra falan beklemedikçe iyi kart bu da. hatta her ay belli oranda vade farkı olmadan tek çekim yapılan alışverişleri taksitlendiriyor, bazı durumlarda. iyi oluyor.
  • biseysorcaktim  (17.07.20 09:19:12)
Her bankada yasal olarak ücretsiz bir kredi kartı olmak zorunda, Garanti'de bu Bonus Flexi.

Flexi karta başvur gerisini boşver.
  • John Bloor  (17.07.20 11:04:11)