Çanakkalede denize girmeler

Çanakkale merkezde (yerini tam bilmemekle) yaz tatilini geçirmelik bir ev var. Fakat internette deniz için yorumlara bakınca pis, yosunlu, dalgalı gibi yorumlar var. Arabamız var bir yerlere gitmek pek sorun olmaz.

Canakkalenin denizi ve gidilecek çevre yerler hakkında görüşler nelerdir

altinoluk'tan bildiriyorum: deniz cok guzel.

p.s: yosun bulursaniz benzin paraniz iade!
  • ateistanbul  (16.07.20 20:00:46)
Selamlar!!
Tertemiz, akvaryum gibi deniziyle: kadırga koyu ve assos antik liman çevresi(fakat assos kestaneli, deniz ayakkabısı almayı unutmayın ya da iskeleden girin)
üşenmem ben, hem de ada gezmiş olurum derseniz turkuaz rengi buz gibi sularıyla: bozcaada koyları -ayazma ve akvaryum koylarına değil ama; habbele, beylik ve ayana koyları. Ayazma ve akvaryum ana baba günü oluyor, ben şahsen kalabalık plajları sevmiyorum. Aynı su, aynı kum diğer koylarda da var.
Güzelyalı ve dardanos denizlerini tavsiye etmem, boğazdan ötürü bazen denizanalı ve yosunlu olabiliyor.
  • fingers of fury  (16.07.20 21:23:25 ~ 21:25:19)
Dardanos üniversite tesisi gayet iyidir atlamalı ziplamali iskele bile vardı beton ama

  • fempusay  (16.07.20 23:53:37)
Güzelyalı’da Cafe du Port var. Gitmedim ama güzel görünüyor. İnstagramdan bakın bi.

  • coca cola  (17.07.20 10:54:22)