[]

Pegasus check in hk.

Check in yapmaya çalıştığımda " uygun uçuş bulunamadı, lütfen tekrar deneyin" yazıyor. Ama baktığımda uçuş check ine açılmış görünüyor. Bu durumda ne yapmam lazım?

Kontroö ettiğimde igili uçuşta yer kalmamış, acaba fazla bilet sattılar da yokuş mu yapıyorlar herkes check in yapmasın diye?

Teşekkürler

 
Aynısı thy de başıma gelmişti. Dönüş uçuşunun saati değiştiği için arayıp onaylamam gerekiyormuş. Öyle bir durum olabilir mi?


  • turkce konusan uzayli  (16.07.20 16:07:07) 
Hayır, öyle bir durum söz konusu değil. Saat değişmemiş. Tek ilginç olan nokta uçuşta hiç yer kalmamış olması.


  • Cenk Daniels  (16.07.20 16:11:31) 
hep fazla satıyorlar hocam. uçuş ne zaman yarın mı ?

dediğiniz gibi fazla sattılar, herkes check-in yaptı. anca öyle olabilir gibi geliyor.

en iyisi arayıp sormak.
  • fezagezgini_4  (16.07.20 16:13:27) 
Overbooking olmuş. Pandemi döneminde gerçekten uçağın dolmuş olması ilginç.


  • himmet dayi  (16.07.20 16:15:46) 
Uçuş cumartesi günü sabaha karşı. Pegasus mobil uygulamada online check ine kapalı olarak görünüyor. Ama göndermiş oldukları mail linkine tıkladığımda check in ekranı açılıyor ve kişisel bilgileri istiyor. O bilgileri girince uygun uçuş bulunamadı yazıyor. Acaba online check ine henüz açılmamış olabilir mi kafam çok karıştı. Çağrı merkezi bir sorun yok tekrar deneyin diyor. Denedim olmadı diyorum gün içinde tekrar deneyin diyor


  • Cenk Daniels  (16.07.20 16:24:20) 
bazı havalimanlarında online check in'e izin vermiyor. öyle bişi de olabilir.


  • spirit crusher  (16.07.20 16:37:18) 
Kontrol ettim, online check ine izin verilen bir noktada.


  • Cenk Daniels  (16.07.20 16:58:11) 
Uçuşunuzdan 24 saat önce açılır. Cuma sabahı tekrardan deneyin. İyi uçuşlar


  • hayalhayal  (16.07.20 18:53:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.