[]

D Vitamini Ölçümü

Eşimin de benim de D vitaminimizi ölçtürmemiz gerekiyor. Haydarpaşa Numune'ye bağlı semt polikliniğinde, dahiliyede eşime "burada ölçemiyoruz" demişler ve nerede ölçtürebileceğimizi söylememişler. Aile hekimi de artık ölçemediklerini söylemişti. Kadıköy'de nereye gitmemiz gerekiyor?
 
Aile hekiminde ölçtürmeye kalkıştığımda "Çok maliyetli olduğu için artık bizim ölçmemize izin verilmiyor" denmişti. Çok özel bir durum olmadıktan sonra sanırım artık devlete ait sağlık kurumlarında ölçülmüyor. O yüzden özele gitmeniz gerekebilir.


  • Thredith  (16.07.20 13:43:40) 
mart ayında devlet hastanesinde ölçtürmüştüm.


  • inheritance  (16.07.20 13:53:04) 
İki gun once annemi haydarpasa numuneye goturdum. Ftr poliklinigine d vit icin kan yesti istedi ve yaptirdik bugun de sonucu cikti hatta.

Acaba klinikten klinige degisiyor mu bilemedim. Ftr poliklinigi istedi bizden
  • exlibris  (16.07.20 13:58:51) 
Rana Beşe'ye bir bakın, Kuyubaşı'nda.


  • aynabugusu  (16.07.20 15:22:07) 
@exlibris yeldeğirmeni semt polikliniğine gitmiştik, o yüzden olabilir.

eski gata şimdiki abdülhamit han hastanesini aradık, araştırma hastanesi olduğu için hepsi yapılıyor dediler, pazartesi gideceğiz, bakalım..
  • gmzo  (16.07.20 16:00:36) 
haya-darpaşa nın ek hizmet yei valide bağ a gidin


  • gadlemler  (16.07.20 17:31:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.