[]

Bulunduğunuz şehirde sela verildi mi?

Son yarım saat içerisinde
 
Evet verildi az önce. İstanbul - Kadıköy - Acıbadem Gerçi benim ikamet Üsküdar diye geçiyor ama olsun Kadıköy sonuçta.


  • put it in your appropriate place  (16.07.20 00:30:25) 
evet de buna niye bu kadar şaşırıldı, insanlar twitterda da yazıp duruyor.


  • freebird5406_2  (16.07.20 00:31:23) 
evet(alanya). istanbul ve izmirde de verilmiş.


  • MtKrt  (16.07.20 00:31:32) 
evet ama uzun sürmedi. sanki her zamankinden kısaydı. pek anlamam gerçi.


  • not dark yet  (16.07.20 00:32:48) 
bütün türkiye'de 00.13'te verildi. geçen sene de böyleydi. içişleri bakanlığının yayımladığı kutlama programında yer alıyor.


  • bruges  (16.07.20 01:28:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.