[]

trafik sigortası hasarsızlık indirimi ne kadar?

bi araca sürttüm ama sigortadan mı yaptırsam kendim mi ödesem bilemedim. hasarsızlık indirimini kaybetmek ne kadar mal olur?
 
Sen kapıyı boyatacam diyen arkadaş değilmisin?trafik sigortanın hasarsızlığı ne farkedecek kendisi çok bir para değil zaten.maks yuzde 15 farkeder.boyayıp parayı sigortandan alsınlar ama noterden vekalet vericen bunun içinde.


  • duptıs  (15.07.20 21:06:10) 
1 basamak hasarsızlık bozulması ortalama bir otomobilde 100-150 tl arttırır bir sonraki poliçeyi.

Karşı tarafa hasar verdiniz, karşı tarafın hasarını cebinizden mi yoksa sigortadan mı karşılamak gerektiğini soruyorsunuz değil mi?

Her türlü ödenecek para indirimden fazla olur, ben olsam asla para muhabbetine girmem.

Poliçe, ruhsat ve ehliyet fotokopilerini ver karşı tarafa, tutanak da tutun gitsin alsın halletsin.

Vekaletle filan işiniz yok, vekalet sizin kendi aracınız ve kendi kaskonuzla ilgili yetkili servisin kasko şirketinden para alması için gerekli. Parayı şirketten siz alıp (sizin hesabınıza eft) servise elden verirseniz vekalete de gerek yok.
  • John Bloor  (16.07.20 11:24:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.