huawei telefon önerisi

selamlar,

3000 liraya kadar bir telefon almak istiyorum. ana kriterlerim pil ve kamera ağırlıklı. hangi modelini önerirsiniz?

Hepsiburada'dan yorum okuyunca telefon alamıyor insan. örneğin şu cihaz iyi gibi gelmişti, yorumlarda yerin dibine batırmışlar.

www.hepsiburada.com

Biraz daha çıkarsan bu güzeldir. Yalnız Google yok bunda. Fakat kurulabiliyor.
Mate 20 lite a da bakabilirsin.
  • jefferson  (15.07.20 10:43:12)
yakın zamanda kardeşime aldım bu bahsettiğiniz modelden. kameraya önem verdik biz de, bu modelde karar kıldık. geçen sordum da, oldukça memnun olduğundan bahsetti kullandığı telefondan.

yorumların çoğu olumlu. hatta 5 üzerinden 4.7 gibi bir puan almış. binlerce satıldığını, 600 küsür yorum yapıldığını düşünürsek aralarında hiç beğenmeyenin de, lanet olsun bu telefona diyenin de çıkması normal.

lite diye almak istemedik bunu ama malzemesi plastik değil metalmiş. o yüzden aldık. ayrıca şarj girişi micro usb değil type-c. type-c genelde orta-üst segmentte görülen bir şarj biçimi. başka bir önerim yok ancak fiyatına oranla kötü bir cihaz olduğunu düşünmüyorum bunun.
  • biseysorcaktim  (15.07.20 12:30:56)