[]

en f/p kulaklık airpod 2 mi?

android ile kullancam. hala daha iyisi çıkmadı mı? (jabra önermeyin pls)
 
amaç müzik dinlemek için bi kulaklık istiyorum. kulağın arkasına giren alien gibi görünen kulaklıkları ve kulağın içine tıpa gibi yerleştirdikleri sevmiyorum. o yüzden airpod tasarım olarak harika duruyor ama yine de f/p ürünü başka cihazlar varsa deneyimlediğiniz, bilmek isterim. dışardan ses alsın, hindistanda yaşamıyoruz sonuçta.


  • plastic_angel  (14.07.20 11:26:53) 
öyleyse ben airpods 2 diyorum.

bunun yarı fiyatına satılan huawei falan var. Arkadaşım aldı, denedim. Ses kalitesi çok kötü.
  • himmet dayi  (14.07.20 11:31:06) 
180liralık haylou gt1 plus kullanıyorum müzik için. hayvan gibi memnunum. tavsiye ederim. çöpe atmayın paranızı.


  • inancsiz deve  (14.07.20 12:53:58) 
tr de yok; ama anker var.


  • buenosdias  (14.07.20 13:37:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.