[]

Yargıcı'nin Ankara'da ki en buyuk magazasi nerede?

Ankara'ya sadece 1 gunlugune gelecegim bi kac sey almak istiyorum. Arayarak soramiyorum.
Tesekkurler. 
Taurus’taki mağazası kapandı geçen sene, orda outlet ürünler vardı. O mağaza Next Level’a taşındı, o yüzden oraya bakmanızı tavsiye ederim ben. Hem büyük bi mağaza, hem Yargıcı outlet ürünleri sadece orda var Ankara’da. Bi de onun karşısında Armada var; orda da hemen girişte, solda bi mağazası var. Aradığınızı Next Level’da bulamazsanız Armada’ya bakabilirsiniz. Panora’da da var mağazası ama uzak, metroyla filan gidilmez oraya. Next Level’la Armada çok yakın birbirine, metroya da yakın. İkisine de bakabilirsiniz.


  • gayda  (14.07.20 01:06:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.