[]

Araç hakkındaki fikirlerinizi öğrenebilir miyim?

www.sahibinden.com

Tesekkurler


 
Araba tahminen bitik. Ama bitik olmasa bile tahminen bir adet maganda satıyor. Muhatap olmaya bile değmez.


  • logisticsmanager  (13.07.20 22:44:58) 
Adam tam bir hırbo. Aracı hakkında detaylı bilgi yazmayan üslubu kötü adamdan hayır gelmez. Yakın zamanda araç aldım notere gittik EFT yaptım, satıcı EFT geçmeden imzayı atarım sıkıntı yok diyor ben itiraz ediyorum az daha bekleyelim.3 dk sonra para hesabına geçti. Noter imzaya çağırsa imza atacak. Şeker gibi adamdı aracın herşeyini söyledi Expertize gösterdim dediğinin aynısı çıktı.

Araç alım satım başlı başına zorlu süreç para alışverişi vs vs var. Bu ilandaki adamdan çöp bile alınmaz.
  • Fritz-X  (13.07.20 23:19:11) 
350 binde ve lpgli. alırken cepte bir 20-30 bin daha motor masrafları için yedekte tutacaksanız mantıklı.

bir kategorideki en ucuz ilansa mutlaka bir keriz silkeleme durumu vardır. muadil araçlara bakınca hepsi 75-80 arası yazmış bu beden 50 bin ?
  • orpheus  (13.07.20 23:40:07 ~ 23:41:49) 
Benzer bir Mercedes için (o da 98 model) koronadan önce piyasa araştırması yapmıştık. (dayımın 20 yıllık kendi aracı için) o zaman bile 50 bin lira değildi bunun muadilleri. Şimdi hiç hiç değil. Muhtemelen araba mort.

Ben olsam almazdım.
  • invictae  (14.07.20 00:49:30) 
clklar mercedesin en problemli modelleri. piyasası 90 70 aralığı. bu araç yıkıktır.


  • mikahakkinen  (14.07.20 10:57:22) 
Uzak dur.


  • antihero  (14.07.20 16:43:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.