Doktora yapanlar(ACİL)

1) Pandemi sürecinde uygulamalı dersleri nasıl verdi enstitünüz?

2) Pandemi sürecinde ne gibi bir yol izledi okul? Online eğitimler nasıl oldu?

3) Online eğitim vermeyip araştırma ödeviyle seneyi bitiren oldu mu?

4) Doktorada lisanstan farklı olarak hangi dersler veriliyor?

5) Devam zorunluluğu nasıl?

6) Hoca özel bir araştırma yapmanızı istiyor mu? Derse hazırlık gibi konularda?

7) Derse girdiğiniz oluyor mu?

8) Sınıflar genelde kaç kişi oluyor?
lütfen tüm soruları cevaplamaya çalışın

hocam neyin aciliyeti çok merak ettim. istediğimiz sorudan başlayabiliriz inşallah.

1-lisansüstünde uygulamalı ders ilk defa duyuyorum (müh. alanında yok)
2-uzaktan. zoom/skype/microsoft team yapıyorlar
3- o da olmuştur muhakkak
4- ders programı mı karşılaştıralım ?, aynı dersler olmuyor zaten.
5- değişken
6- değişken
7- derse girdirmez, araştırma konunu anlattırır
8- 1 kişi de olur 30 kişi de
  • fezagezgini_4  (12.07.20 18:42:42)
Madde 0. Hepsi universiteye bagli, "parayi ver doktorani kap" okuluna gidersen profesor bile olursun.

1. Uygulamali dersim yok.
2. Ayni anda herkes online olarak baglandi.
3. Benim okul bunu kabul etmez.
4. Yuksek lisanstan bile farkli oluyor dersleri, 101 dersleri almiyorsunuz elbette. Bu soru garip olmus.
5. Zaten sinifta en fazla 10 - 15 kisi oluyor, bir kisi olmazsa hemen dikkat cekiyor. elbette bir sorunun varsa bir iki derse gelmezsin, yoksa dondur derler. Madde 0'a bak.
6. Evet her hoca ya sinav ya da makale istiyor.
7. Hepsine Madde 0 okulu olmadigimizdan dolayi
8. Kimi hocalarin dersi acilir acilmaz 15 kisi dolar, kimilerininki 5 - 10 arasinda degisir.
  • howfaristhesky  (12.07.20 18:47:15)