İki film arıyorum - Sinefillerden yardım bekleniyorrr

1. Cnbc-e'nin ustalara saygı kuşağında denk gelmiştim. Büyük ihtimalle fransız sineması. Genç bir kızın ergenliğe geçiş süreci, ilk ilişkileri vs. günlük tarzında anlatılıyordu diye hatırlıyorum. Renkleri canlıydı. Bu kadar:/

2. Fransız sinemasıydı sanırım. Kasaba tarzı bir yerde baba-kız ve üvey anne yaşıyorlardı. Küçük ahşap bir evleri vardı. Baba ve kız arasında garip bir ilişki vardı, elektra kompleksi-ensest arası bir şey. Kızın cinselliği tabuydu, babasına inat biriyle birlikte oluyordu. Filmin adı uzundu diye hatırlıyorum.

Bulanlara şimdiden çoook teşekkür ediyorum *-*

1. A Real Young Girl
2. The Ballad of Jack and Rose

olabilirler.
  • lüzumsuz adam  (12.07.20 10:18:48)
1. Amelie gibi geldi.

2. bilemedim.
  • new day new life  (12.07.20 10:44:21)
ikinci filmi biliyor gibiyim ama adini hatirlayamadim.
dogru keywordlerle google'da ara cikar bence.

  • baldur2  (12.07.20 10:47:12)
  • baldur2  (12.07.20 10:54:06)
@lüzumsuz adam hocam ilki maalesef değil ama ikincisi doğru :)) Çok teşekkürler

@baldur2 1.yi keywordlerden aradım ama yine de bulamadım:/ teşekkür ederim

@new day new life amelie değil. Çok bilinen bir film değil sanırım aradığım
  • kostüm çok güzel prenses misiniz  (12.07.20 12:30:05 ~ 12:38:07)