[]

İspanya seyahat

Selamlar,

Bu ay içinde Madrid'e gitmem gerekiyor.

Ancak şu anda İstanbul-İSpanya uçuşları kapalı. Aktarma yaparak gitme şansımız var mı yoksa TC vatandaşı olduğumuz için giriş yapamıyor muyuz? Gerçi aktarma da nasıl gidicem onu da bilmiyorum:-/

şimdiden teşekkürler cevaplar için

 
Aktarmalı da olsa gidemiyorsun gibi duruyor şu an. Şu siteyi takip edebilirsin: reopen.europa.eu


  • 10032007  (11.07.20 18:00:01) 
Oturumun yoksa gidemiyorsun.açılınca bir şekilde mecbur duyarsın,o zamana kadar planlarımız askıda.


  • duptıs  (11.07.20 18:11:51) 
Turistik amacla gidemiyorsunuz.
Is icin mi gitmeniz lazim?

  • kuehles blondes  (11.07.20 20:51:37) 
@kuehles blondes - şu anda hiç uçuş yok zaten TC'den.

ama yukardaki linkten anladığım bazı ülkere açılmış. Gürcistan mesela. acaba oraya gidip ordan mı geçsem diye düşünüyorum.

şöyle bişi yazmışlar: From 1 July, if you fly to Spain from other countries, it is mandatory to fill out and sign the FCS (Health Control Form) associated with your trip, !!!!!regardless of your nationality,!!!!! age or any other consideration."
  • euteamo  (11.07.20 21:55:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.