[]

Airpods’u Proya yükseltme

Herkese merhaba,

Halihazırda airpods 2. nesil kullanıyorum ve çok memnunum. 800 tlye airpods pro alma fırsatı önüme geldi (normal fiyatı 1800 tl). Okuma yaptım proyla ilgili ama kullanan arkadaşlara da sormak istiyorum.

Prodan memnun musunuz? 2. nesilden proya geçen oldu mu, iyi ki geçmişim dediniz mi?

 
geçtim, bence daha güzel


  • passion rules the game  (11.07.20 15:42:07) 
birinci ve ikinci nesil dışarıda kullanılamıyor resmen gürültüden. o nedenle değer bence.


  • avianthem  (11.07.20 15:56:56) 
Direkt pro kullanmaya başladım... daha iyisi yok piyasada.


  • Boris  (11.07.20 16:21:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.