Antalya'ya gitmek çok mu tehlikeli covid-19 açısından

Merhaba gençler ben doğudayım, daha doğrusu tam suriye sınırındayım. Burada çok bunaldım ya. İzin kullanıp Antalya'ya kaçmak istiyorum ama sanki antalya hastalık bakımından daha riskli gibi geldi bana. Gerçi burada hergün bomba patlıyor ama neyse :D

Antalya'ya gideyim mi? Kendi özel aracımla gideceğim. Teşekkürler.

Kendini koruyacak önlemleri aldıktan sonra gitmekte bir sakınca görmüyorum. Ben istanbul'da yaşıyorum. Riskin en fazla olduğu şehir. Neredeyse normal hayatına döndü burada herkes. Hafta sonları sahiller tıklım tıklım dolu.

  • himmet dayi  (11.07.20 10:12:48)
Ortalık çok tehlikeli, balkona bile çıkmayın.

  • kanlakarisikyagmur  (11.07.20 10:23:24)
Git tabiki manyak misin..

Maskeni tak tamam sahilde kimse takmiyor ama mesafe var ve açık hava.
  • lion de la Turquie  (11.07.20 15:58:11)
riskleri bir çok açıdan değerlendirmen lazım. mesela benim bulaştırırsam çok kötü etkileyecek yakınım var. sırf bu sebep bile beni dışarı çıkmaktan alı koyuyor. hala şubat ayındaymış gibi haftada 1 markete gidiyorum.

  • hem şişko hem deli  (11.07.20 16:31:43)
kardeşim çeşmeye gitti geldi 5 gün. oteller dolu olmadığı için çok risk yok. havuza falan girme tabi. deniz tercih edilebilir.

  • xrated  (11.07.20 17:10:03)