[]

PDF okuyucu tavsiye

Android telefonda PDF okuyorum. Dinlenmek için simge durumuna alıp ekranı kapatıyorum. Dinlenme sonrası açtığımda, kitap ilk sayfadan başlıyor. Sorun bu.

Hangi sayfada kalındıysa, programı kapatmadiktan sonra, yani arka planda çalışıyorken, yine aynı sayfadan devam etmemi sağlayacak program lazım.


 
adobe reader


  • gizemli dede  (11.07.20 07:46:31) 
Wps Office lite .
Son kaldığınız sayfadan devam eder, en son okuduğunuz kitap listede en başa alınır, PDF oluşturur, 1 GB da cloud yükleme alanı veriyor.

  • Erva  (11.07.20 08:19:55) 
ReadEra


  • black holes in the sky  (11.07.20 12:31:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.