İfşa niye olmuyor:)

zaten bilen biliyo da 6 aydır hiç ifşa yapan olmadı herhalde, ben mi kaçırdım:D

bana da yillardir olmuyor gibi geliyor.

  • baldur2  (11.07.20 01:04:39)
Pandemide daha cok olmasi lazimdi halbuki...

  • msb  (11.07.20 01:34:18)
Sık sık ifşa yapıldığı -2014'ten 2017ye kadar olan- dönemde burada olanların çoğu artık siteye girmeyi ya bıraktılar ya da ayda yılda bir uğruyorlar. Sitenin demirbaşları değişti gibi, üyelik ikide bir açılmasına rağmen popülasyon da pek artmıyor zaten. O güzel hanımlar, o güzel atlara binip gittiler maalesef..

  • akmina  (11.07.20 01:47:06 ~ 01:49:06)
Pandemi sürecinde alınan kararla artık ifşalar özelden bana atılmakta, 7 üzeri verdiklerim benimle buluşma özel ödülüne hak kazanıyor.

  • usudum ustumu ortsene hande  (11.07.20 02:21:34)
ben yarin yapiyim

  • ateistanbul  (11.07.20 02:22:05)
Nicklerin hepsi yeni.
Herkesin üç beş fake nicki var.

Eskiden sürekli takılan kişilerin nick olarak bilinirliği olurdu ve o kişilere karşı bir merak vardı. Şimdi o kişiler yok. Nickini sadece ifsasinda gördüğümüz birini zaten merak etmiyoruz ki.
  • elorelia  (11.07.20 08:53:46)
çift olanlar oldu, yeni kan yok. o yüzden yapılmıyordur.

  • anais  (11.07.20 13:27:23)
herkes karantinada kilo aldı ondan.

  • false pretension  (11.07.20 14:46:30)
elorelia +1

ben mesela eski nickim yerine bu ekşisözlük nickime geçtim :D o zamanlar herkes birbirini tanırdı belli nickler ünlüydü, ifşayı geç Kadıköy'de Beşiktaş'ta buluşmuştuk bile. Şimdi zirve zaten covidden dolayı hayal, hayal olmasa bile burada birbirini nickinden tanıyan insan çok az kaldı.
  • nhk ni youkosu  (11.07.20 14:54:33)
eski ifşalar amacına ulaştı ve herkes manitasını buldu :D zaten nerden baksan 100 kişi yoktur bence burayı aktif kullanan.

  • theseachange  (12.07.20 16:29:56)
eskiler hep şutlanmış modlar tarafından, yenileri de merak eden yok.
10 yıldır burda yazan insan vardı. merak ediyordu herkes şimdi 3günlük sakalı yeni çıkmış ergeni kim ne yapsın?

  • duyurukullanıcısı  (12.07.20 17:23:19)