[]

Google Drive'a dosya yükleme yavaşlığı

Depolama için Google Drive aldım. Yüklediğim dosyalar 85 GB civarı. Doğrudan klasör olarak attım. ama 713 saat falan diyor upload süresi. bu böyle midir yani? yok mu bunun daha kolay bir yolu, ne bileyim rar yapsak daha mı az sürer, ya da araştırırken gördüm, Google formatına çevirin diyor. ama yüklediğim dosyalar öyle olmaz.
bunun çözümü nedir. drive'ı uygulama olarak bilgisayarıma yüklersem, bu sorun çözülür mü? onun mantığı ne, yani tam anlamadım o kısmı. 
kablonet kullanıyorsan nitro upload paketi al.
uzun sürmesinin nedeni upload hızının düşük olması.

  • sutlu nescafe  (10.07.20 22:39:21) 
Uygulamayı yükleyin bence diğer türlü takip etmek zor oluyor. Evet upload hızıyla alakalı, 75 gb'ı 50 günde upload edebilmiştim :(


  • mor.inek  (10.07.20 23:36:52) 
google tek tek indexlemeye falan calisiyor ya, o yüzden korkunç uzun sürüyor. 200 mbit download/upload simetrik internette de denedim, çok vakit aliyor ve upload bitince diyor ki ben şunları şunları yükleyemedim. hayalkırıklığı.


  • pamplona  (11.07.20 00:13:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.