Tiktok'ta bölge degistirme

Dilini ve içeriğini İngilizce yaptım ama hala Türk ergen videoları görüyorum. Komik de değiller. Yoksa ben bir öğretmenim, öğrencilerim o yaşlarda. Normalde okulda çok zekice espiri yapabilenler var.

Bu platform populerlestikce haber siteleri, hatta bilim insanları videolar çekmeye başladı. Sadece ve sadece onları nasıl görebilirim?

bolge ile cok alakasi yok. tabi biraz var. anladigim kadariyla izleme, begenme gecmisinle alakali. hatta acilan bir videonun ekranda kalma suresi bile etkili. ozellikle oyle icerikleri bulup izleyip, begenin buyuk ihtimal cikan videolar o minvalde degisecektir.

  • buenosdias  (10.07.20 09:54:36 ~ 09:55:48)
onerme algoritmasi sizin begendiklerinize gore de sekilleniyor. hangi etmenin ne kadar etkisi var bilemiyoruz, telefonun sarj durumunu bile biliyor sonucta bu uygulamalar ve pazarlama icin kullanabiliyor. buenosdias'in dedigi gibi siz yabanci icerikleri izleyip begendikce, takip ettikce onlar onerilmeye baslar.

  • hjarteblod  (10.07.20 10:07:18)
Hocam simkarttan okuyor veriyi o nedenle malesef başka ülkeye vpn ile bile geçemiyorsun.

Tek yapacağın TR videosu çıktıkça not interested olarak işaretlemen. ben öyle kurtuldum çok nadir geliyor artık
  • lcha  (10.07.20 13:58:08)