[]

Acil yardım lanet bilgisayar dilekçemi sildi

Dilekçeyi yazdım word’de, ara ara da kaydettim şüpheleniyordum bir pislik yapmasından. Bitirdim, kaydettim ve kendime mail atacaktım. Mailimi açtım ve masaüstünde kaydettiğim word belgesinin yok olduğunu gördüm. Panikle arama kısmına yazıp arattım, orada da göründü ve altında “kaldırıldı” uyarısıyla yok oldu.
Şuan bilgisayarda ne word var ne chrome. Eski bir laptop. Napıcam ben, gitti mi dilekçe :(((
Bilgisayarcıya götürsem geri getirebilir mi?


 
herhangi bir word dosyası açıp ekranın sol üstündeki tuşa bastığınızda "son belgeler" gözükmesi lazım. oradaki listedeki dosyaları bir deneyiniz.


  • unalub  (10.07.20 10:29:13) 
@unalub oradan buldum, fakat tıklayınca bu dosya bulunamadı diyor:(


  • megalomaniac  (10.07.20 12:42:23) 
recuva gibi kurtarma programları ile deneyin. yapamazsanız bilgisayarcı da yapabilir.


  • unalub  (11.07.20 12:20:47) 
auto save açık mıydı? sol üstte öyle bi fonksiyon var? bi açıp herhangi bir word belgesi bakın. o açıksa masaüstü yerine cloud'a kaydediyordu sanki


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (11.07.20 12:25:39) 
Malesef virüs silmiş, nasıl bir hırssa chrome’u word’u komple silmiş... herhangi bir word dosyasını açınca son kullanılanlarda vardı ama “bu dosya açılmıyor” uyarısı çıkıyordu.
Yenisini yazdım mecburen.
Teşekkürler.
  • megalomaniac  (11.07.20 23:03:09) 
easeusrecovery2019 ile geri getirebilirsin.


  • nasrettinhoja  (11.07.20 23:21:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.