[]

İki su faturası geliyor, neden?(Ankara-Aski)

selamlar,
3 aydır mobil uygulamadan fatura ödüyorum.3 aydır da su faturası her ay 2 tane görünüyor. abone sayıları aynı, fatura sayıları farklı(+1 üstü) eveyse tek fatura geliyor.

iki aydır ödüyordum unutmuş olabilirim, eski borçtur diye ama bu ay yine iki fatura göründü ve birinin son ödeme tarihi ekim ayı.

bu neden oluyordur? size de ik fatura mı geliyor?

 
Ekim ayı pek normal değil. Su kullanım faturası olduğuna emin misiniz? Boru hattı, altyapı vs olmasın.

Bence aski'yi arayıp sorun.
  • ihanet kac kisilik  (10.07.20 09:56:10) 
Ev müstakil de bahöe sulama için ayrı bir saat mi var yoksa?


  • John Bloor  (10.07.20 10:31:14) 
her ay eskisini ödüyor olabilir misiniz? biz bi kere yanlışlıkla her ay geçen ay faturasını ödüyoduk 1 ay geriden.


  • jelly bear  (10.07.20 11:19:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.