Şu garibe hobi önerir misiniz

dışarı çıkmasına vesile olacak hobi

tango kursuna 1 dersliğine gitti, fazla romantik geldi daha gitmedi, bir gün hasbelkader sevgilisi/karısı olursa o zaman gider
salsa bachata kursuna 2 ay gitti, çok cıvık geldi, tekrar açıldığında 1 ay daha gidip bırakacak
fitness yapıyor, pek hobi değil zaten o
elektro gitar kendi çapında tıngırdatıyor
saksafonu çok düşündü ama sevgili ülkemizin dolar kurundan dolayı çok pahalı geldi başlamadan bitti

aklıma gelen şey tenis kursu, mantıklı mıdır?

ya ne olursa olsun bir tane bul da duyuruyu bir sal artık, sabah akşam 10 tane duyurunu görüyoruz biz de yazık yahu.

tenis kursu mantıklıdır, hem sosyallik de içermiyor çok, uzaktan uzağa mis gibi spor.
  • Bruce  (10.07.20 00:23:57)
tenis mantıklı, bol bol hareket edersin. partner gerektirdiği için canın da sıkılmaz.

  • walter white kilikli  (10.07.20 00:24:39)
Motosiklet al.

  • antihero  (10.07.20 00:33:12)
bilmiyorum bence fitness gayet de hobi. zaten cok cesitli sekillerde yapabilirsin, oradan yururdum ben neticede saglik faydasi var ve kendini daha iyi hissetmene yardimci olur istemsiz olarak.

Diger secenekler ilgi duymayinca devam edilmeyen seyler, ama direk faydasi olan bir seye ilgi duymasan bile odaklanabilirsin. Ne kadar marjinal bir hobi kasarsan devam ihtimalin o kadar azalir. Mesela saksafon orneginden gidersek, normalde gunde 8 saat caz dinlemiyorsan ve ciddi muzisyen bir cevren yoksa asiri kel alaka bir "hobi".
  • hot potato  (10.07.20 08:59:52 ~ 09:07:41)
bisiklet. diğer bisikletçilerle turlara katılabilirsiniz. tek başına da sürdürülebilir. şehrinizde bir buluşma var mı, bu hobiyi sürdürenler neler yapıyor bakmak için;
www.bisikletforum.com

  • unalub  (10.07.20 09:40:34)
Bisiklet sürmek, arkadaşlar ile civarları gezmek için harika.

Ben halk eğitimin açtığı kursları öneririm. Özellikle tiyatro. Farklı insanlar tanıyıp kabuğunuzdan sıyrılabileceğiniz toplu bir aktivite. Tabii koronadan sonra..
  • Novice  (10.07.20 15:53:41)
Tiktok çek :D

  • kckmlqm  (11.07.20 13:39:08)